صفحه نظر سنجی

با شروع بحران کورونا در ایران مدارس و دانشگاه ها تعطیل شد و بسیاری از مدارس و دانشگاه ها توانستند از ایده جالب آموزش از راه دور ( آموزش آنلاین ) کلاس هایی برگزار کنند . اما در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب بسیاری از دانشجویان در استفاده از این سرویس به مشکل برخوردند . این صفحه برای نظر سنجی از دانشجویان در رابطه با این موضوع است . در انتهای نظر سنجی نظرات شما ثبت شده و حتما به گوش مسئولین دانشگاه میرسد

بزن بریم !

درباره ی بحران

با شروع اپیدمی یا دنیا گیری ویروس کورونا ( CoVID – 19 ) در سطح جهان همیشه ترس چگونگی وضعیت ما با آمدن این ویروس وجود داشت . تا اینکه در تاریخ 29 بهمن ما سال 1398 اولین مورد ابتلا تایید شد و ده روز بعد از آن در روز 9 اسفند ماه دانشگاه ها بمدت یک هفته تعطیل شدند . بعد از آن دانشگاه های کشور تا پایان تعطیلات نوروز تعطیل شدند .

در این دوران به دلیل اینکه چند جلسه از کلاس ها تعطیل شده بود و امکان جبران این ساعات آموزشی با کلاس جبرانی نبود ایده جالب تشکیل کلاس ها به صورت مجازی مطرح شد . به همین دلیل کلاس ها به صورت آنلاین برگزار شدند و اساتید به صورت اینترنتی تدریس میکردند ( استریم ) .

این ایده و روش خصوصا در شرایط فعلی شاید بهترین گزینه از نظر خیلی از افراد باشد . اما با گذشت چند هفته از اولین کلاس آنلاین تشکیل شده بعضی از دانشجویان بخصوص دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب در شرکت در این کلاس ها دچار مشکلاتی میشوند .

درباره ی شیوه ی نظرسنجی

با وضعیت فعلی خیلی از دانشجویان میخواستند نظر های خود را به گوش مدیران دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب برسانند . در وضعیت های معمول دانشجویان معمولا با جمع کردن امضا و روش های مشابه و ارسال نتایج استشهاد به مدیران دانشگاه نظرات خود را به گوش مسئولین میفرستادند .

اما با وضعیت فعلی بیمار واگیر امکان همچین کار هایی وجود ندارد . به همین دلیل این صفحه ی نظر سنجی ساخته شده است که دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب با احراز هویت خود ( نوشتن نام و نام خانوادگی و کد دانشجویی ) و نوشتن نظر خود درباره ی این موضوع بتوانند حرف های خود را بدون قرار گرفتن در خطر ابتلا به ویروس کورونا به گوش مسئولین به شکل متحد و یکپارچه برسانند .

توجه داشته باشید که کسانی که این نظر سنجی را برگزار میکنند خود از بین شما دانشجویان میباشند و هیچ تایید و یا پیش بینی ای درمورد نحوه تصمیم گیری دانشگاه توسط برگزار کنندگان این نظر سنجی وجود ندارد .

به همین منظور با توجه به اینکه بهترین روشی که در حال "اجرا" است تشکیل کلاس های آنلاین میباشد ، حتما اگر میتوانید از سایت استفاده کنید در کلاس ها شرکت کنید چرا که ما هیچ مسئولیتی در قبال نحوه تصمیم گیری مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران غرب نداریم .

فرم نظر سنجی

تو این فرم هرکدوم از موردا که قبول داشتید رو تیک بزنید اخرش اگرم خواستید نظرتونو بنویسید بعده اینکه اطلاعات خودتونو پر کردید بفرستید

ایراد های مرتبط به سایت

اگر به هرکدوم از مشکلاتی که این زیر نوشتیمو عموما مربوط به بخش فنی سایت میشه برخوردید تیک بزنید

مشکلات موجود تو نحوه برگزاری کلاس

اگر بنظر شما شیوه برگزاری کلاس قابل قبول نیست و با یک یا چند مورد از موارد زیر برخورد کردید تیک بزنید

در رابطه با استاد

اگر بنظر خودتون استاد اونطوری که در کلاس های حضوری فعالیت داشت در کلاس های آنلاین نمیتونه و به یک یا چند مورد زیر برخورد کردید تیک بزنید

اطلاعات برای اهراز هویت

سه بخش نام، نام خانوادگی و کد دانشجویی برای ارسال نظر سنجی لازمه و در اخر اگر نظر و حرفی داشتید که میخواستید بگید ولی تو موارد قبلی بهش اشاره نشده بود بگید